אוניברסיטת חיפה

אתר לאוניברסיטת חיפה

עיצוב וקונספט גרפי לאתר

עיצוב בהתאמה אישית על בסיס תהליך מוקפד של סקיצות הדמיה מבטיח תוצאה איכותית. מעצבת אתרים מקצועית תכין עבורכם קובץ-תמונה עם סקיצת הדמיה לאתר בפרופורציות של 1:1. כעת מבוצעים שינויים בהתאם לרצונותיו של הלקוח, כאשר לכל אורך הדרך הסקיצה והאתר שיעוצב על פיה זהים פיקסל לפיקסל.

סקיצת הדמיה שנבחרה

סקיצת הדמיה שניה

סקיצת הדמיה ראשונה

מעיצוב לבנייה

WinWeb עובדת לפי מתודולוגיה שבה סקיצת ההדמיה הסופית מעוצבת בקנה מידה של 1:1,
ומועברת באותו האופן להמשך הפיתוח ובניית האתר. כך ניתן להבטיח תהליך יעיל, מהיר ומקצועי.

מעיצוב לבנייה
מעיצוב לבנייה בניית האתר לפי הסקיצה שנבחרה
הסקיצה שנבחרה

התאמה למובייל

התאמה למובייל נעשית על בסיס סקיצת-הדמיה ספציפית למכשירים סלולריים. מצד אחד, תוך שמירה על השפה העיצובית מסקיצת ההדמיה של המחשב השולחני, ומאידך, תוך התאמה מדויקת ומוקפדת של האלמנטים למסכי הטלפונים הניידים (מיקומי אלמנטים, הסרת אלמנטים, הוספת אלמנטים וכדומה).

התאמה למובייל
התאמה למובייל לפי סקיצה מיוחדת למובייל

עיצוב חווית משתמש-UX

חוויית משתמש היא קריטית להצלחת האתר ברשת. הצוות שלנו כולל מומחים ספציפיים לחוויית משתמש המנתחים לעומק כל אתגר עיצובי או פונקציונאלי. בדוגמה שלהלן תוכלו להתרשם מהיכולת של חוויית משתמש נכונה להפוך עמוד טקסטואלי פשוט לחוויה וויזואלית אינטראקטיבית. בחברת WinWeb אנו תמיד מציבים את חוויית המשתמש במרכז.

אחרי

שיפור חווית המשתמש
מעיצוב לבנייה

לפני

לפני חווית משתמש

עיצוב ממשק קבלת החלטות

עיצוב חווית משתמש

תיאור הפרוייקט

אתר לאוניברסיטת חיפה
אתר לאוניברסיטה
מצגת לאוניברסיטה
אתר עם חווית משתמש נעימה
אייקונים לתארים
החוגים באוניברסיטה

אוניברסיטת חיפה פרסמה את הפרויקט בקרב מספר חברות מובילות בשוק תוך שהיא מבקשת מהן להציג בפניה סקיצת-הדמיה להתרשמות. ועדת היגוי אשר ישבה על המדוכה ובחנה את סקיצות ההדמיה השונות, בחרה ברוב קולות בחברת WinWeb לאור הפיילוט המוצלח. במסגרת הפרויקט סיפקנו ללקוח שירותים איכותיים ומתקדמים של חוויית משתמש, עיצוב ופיתוח. העבודה נעשתה בשיתוף פעולה מול מחלקת המחשוב של האוניברסיטה ותוך ניהול דיאלוג פורה ומקצועי. לאחר השלמת הפרויקט, WinWeb נותרה זמינה לטובת האוניברסיטה לשורה ארוכה של פיתוחים, עדכונים, שדרוגים והתאמות. שירות הניתן וממשיך גם היום.

טכנולוגיה: PHP, HTML5, RESPONSIVE DESIGN ,HTML ,CSS3 ,JQUERY, JOOMLA

קישורית לאתר: www.haifa.ac.il