אחסון אתרים בשרת פרטי vps

אחסון אתרים בשרת פרטי vps

מהו בעצם שרת פרטי VPS ?

 שרת פרטי (Virtual Private Server). הוא שרת ייעודי  אשר מעניק ללקוח יתרונות רבים לאור העובדה שכל אתר אינטרנט נהנה משליטה מלאה על משאבי הזיכרון, משאבי המעבד וגישה ישירה למערכת הפעלה פרטית.

אחסון בשרת פרטי VPS לעומת אחסון שיתופי

באחסון אתרים VPS אתר האינטרנט מקבל משאבי מעבד, זיכרון, ומערכת הפעלה נפרדת לטובתו על גבי השרת. כלומר, אחסון אתרים על גבי שרת פרטי בניגוד לאחסון שיתופי שניתן ביחד עם עוד כ-3,000-4,000 אתרים מסוימים שחולקים אתו את משאבי השרת. יש לכך יתרונות רבים שכן האתר איננו תלוי באלפי אתרים כמו באחסון שיתופי. באחסון אתרים שיתופי יכול להיות שאתרים אלה יעשו שימוש יתר במשאבי השרת (זכרון ומעבד) ויגרמו לירידה בביצועי האתרים האחרים (עד כדי נפילה).

מדוע חשוב לבחור שרת יציב לאתר שלך?

מדוע חשוב לבחור שרת יציב? ובכן, המשמעות המקופלת בשרת יציב היא שאתר האינטרנט יציג זמני טעינה מהירים, קבועים ומרשימים לאורך זמן (ללא ירידות "מתח" או "נפילה במהירות" בשעות מסוימות). זוהי סוגיה מהותית באינטרנט שכן גוגל והגולשים מעדיפים באופן ברור אתרים יציבים, מהירים ובעלי ביצועים אופטימאליים.

לגבי גוגל, הרובוטים של מנוע החיפוש מגיעים לביקורים רנדומאליים באתרי אינטרנט ומבצעים בהם מעין "ביקורת פתע" שלא ניתן לשלוט על מועדיה. חשוב מאד שהאתר יהיה יציב תמיד, ברמה של 24/7 ובלי עיגולי פינות. הדרך היחידה להגשים מטרה זו היא באמצעות בחירה באחסון איכותי על גבי שרתי VPS פרטיים ועוצמתיים (Virtual Private Server). 

בעלי עסקים רבים סבורים שהאתר שלהם יציב ומהיר אך בפועל כאשר מנתחים את הנתונים לעומק מגלים שהתמונה אחרת לחלוטין. בעל עסק, שצריך לנווט את החברה, לא יכול לבדוק את מהירות אתר האינטרנט בכל שעות היום. בחירה בשרת פרטי היא אפוא פתרון אידיאלי, שכן רק במצב זה אתר האינטרנט של העסק נהנה משרת משלו והוא תלוי בעצמו. כפועל יוצא מכך, בעל העסק נהנה משקט נפשי ויציבות מרשימה בכל שעות היממה (בניגוד לאחסון שיתופי ביחד עם 3,000-4,000 אתרים בשרת, דבר היכול ליצור עומס על משאבי השרת שמביא לירידה בביצועים ואיטיות).

זכרו כי יציבות האתר דרושה לא רק בשביל גוגל אלא גם עבור הגולשים שמגיעים לביקור אפילו בשעות בלתי שגרתיות. גולש שנוחת באתר אינטרנט יציב ומהיר, מקבל חוויית גלישה מצוינת. מנגד, אתר שאיננו יציב דיו עלול להרחיק את הגולשים ולהביא אותם ישירות אל התוצאה הבאה בתור, כלומר אל המתחרים שלכם. 

אחסון בשרתי VPS - בית פרטי לאתר 

בשנים האחרונות עולה הביקוש לאחסון אתרים בשרת פרטי (VPS). בעבודה עם שרתי VPS האחסון מתבצע על גבי חומרה נפרדת שמיועדת לאתר האינטרנט הספציפי עם נפח זיכרון ייעודי, זמינות מיידית ותפעול עצמאי. אחסון VPS מספק לאתר האינטרנט יציבות מרשימה וביצועים מצוינים. הוא מספק יציבות מרשימה, ללא ירידה במהירות ברמת 24/7. 

היות שהאתר מאוחסן בבלעדיות על גבי שרת פרטי הסיכויים לירידה במהירות, תקלות, ונפילות קטנים משמעותית. כך גם הטיפול בתקלות ובנפילות הוא מהיר וממוקד. בחברת WinWeb אנו משלבים אחסון VPS עם שחזור אתר בעזרת גיבוי מלא עד 7 ימים לאחור (על מלוא קבצי האתר לרבות בסיסי נתונים, תבניות וכו').

באחסון VPS כאשר בעל האתר רוצה לעשות שינויים, העצמאות והגישה לקבצים מאפשרות לו להתחקות אחר המקומות הנכונים לתיקון ושיפור. המתכנתים מקבלים גישה ישירה לחברת האחסון במהירות ובזמינות מירבית.  אתרי אינטרנט על שרתי VPS נהנים ממהירות טעינה מצוינת.

עוד יתרונות של שרתי VPS

אחסון אתרים VPS כולל את כל היתרונות הידועים שמאפיינים אחסון אתרים שיתופי איכותי. לדוגמה, בחברת WinWeb אנו עובדים עם שרתי VPS שנמצאים בחזית הטכנולוגיה. שרתים אשר מתופעלים על ידי צוות מנוסה ומיומן של מתכנתים, מהנדסים וטכנאים. ברמת 24/7 עם מענה מיידי לכל בעיה. הטיפול בתקלות נעשה במהירות וללא עיכובים מיותרים.

שליטה עצמאית גבוהה – בניגוד לאחסון אתרים שיתופי, אחסון VPS מציע שליטה רחבה על שטח הדיסק שמוקצה לאתר ועל אלמנטים במשאבי השרת. באחסון VPS ניתן לבצע פעולות שאי אפשר לעשות באחסון משותף וההגבלות על התאמת האחסון הן מינימאליות.

גמישות ומודולאריות – גמישות ומודולאריות הן שתי תכונות חשובות שעומדות מאחורי אחסון VPS. התשלום לטובת האחסון מבוסס על הצרכים של הלקוח בהתאמה אישית וברמת Custom Made.

אבטחה – פתרונות האבטחה באחסון אתרים VPS מותאמים לצרכי העסק וניתן להתקין חומות הגנה ותוכנות אנטי-וירוס באופן עצמאי. השליטה על האבטחה גדולה במידה ניכרת ביחס לאחסון אתרים שיתופי.

אחסון אתרים VPS עם WinWeb

• אחסון אתרים פרטי על גבי שרתי VPS מתקדמים הממוקמים באירופה ופועלים מטעם חברות מובילות.
• השירות ללקוח הוא מהיר ומלא בזמינות מלאה.
• השרתים מתופעלים על ידי צוות מקצועי של מתכנתים ומהנדסים הזמין ברמת 24/7.
• לכל דומיין Cpanel נפרד המגביר את היקף ההגנה.
• לקוחות Win-Web נהנים מרשת ביטחון של גיבוי יומי מלא עד7 ימים לאחור (לכל קבצי האתר כולל בסיס נתונים).
• אפשרות לפתוח ללא הגבלה תיבות דואר אלקטרוני.

 

לשירותי אחסון בג'ומלה או בוורדפרס לחץ כאן